Günümüzde arsa sahipleri, işverenler ve yatırımcılar bir mimarla görüşmeden önce yaptıracakları yapı ve tasarımla ilgili belirli düşünceler geliştirmektedir. İhtiyaçlarım neler? Arsaya yerleşim nasıl olur? Evim nasıl görülmeli? Ne kadar bütçe ayırmalıyım? vs.
Mimar ve uygulama deneyimimizle, bir projenin olumlu ve olumsuz yönlerini gösterecek, fizibilitesini çıkaracak ve gayrimenkulün değerine katkı sağlayacak bilgi ve araçlara sahibiz. Projenin ihtiyaç programını çıkarabilir ve yatırımcının önerdiği arsaya ön proje hazırlayarak, düşüncesini doğrulamasına yardımcı oluruz. Ayrıca projenin gerçekleştirilmesi için en ekonomik yapım yöntemi seçeneklerini sunmaktayız. 
Sonuçta son karar siz işverenlerimize ait olmak üzere, biz sizlere seçenekler sunarak yardımcı olmaktayız.
Özet olarak; çalışma sürecimiz işverenimizle bir araya gelerek yaptığımız görüşmelerle başlamaktayız. Bu görüşmelerde; talep, istek ve bütçe konusunda projenin ana çerçevesini oluşturmaktayız. Bu verileri proje ekibimizle paylaşmakta ve beraberce ön projeyi hazırlamaktayız. Daha sonra sizlerle karşılıklı görüşmelerle proje süreci devam etmektedir. Tasarımımız istediğimiz noktaya geldiğinde kesin maliyet ve uygulama konularını konuşmaktayız.
Çalışma Alanlarımız
Mimari Tasarım
Restorasyon Çalışması
İç mimari Tasarım
Mobilya Tasarım
İnşaat
Satın alma denetimi
Malzeme seçimi
Danışmanlık
Denetim
Back to Top