PRATIKIZ Mimarlık için yapı ve nesnelerin, kullanım ve işlev yönünden PRATİK, tasarım olarak güzel bir çİZgiyle anlam ve değer kazanması önemlidir. Mimarların yapım sürecine doğrudan katılması, daha iyi bir yapının ve tasarımın ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Projelerimizin uygulama ve üretim süreçlerinin denetimini önemsemekteyiz. İşverenimiz uygun görürse; tasarımlarımızın uygulamasını yapmaktan keyif almaktayız.
PRATİKİZ Mimarlık, insanın mekanda karşılaştığı yeni soruna yeni bir tasarım gerektiğine inanmakta, tasarıma kapsayıcı olarak bakmaktadır. Tasarımcıdan, müteahhide, yatırımcıdan, küçük iş sahibine ve bireysel işverenlerimize kadar, bir iş ne ihtiyaç duyuyorsa onun tasarımını yapmaktayız. Tasarım konusunda her şey bizim alanımızdır. Küçük bir sehpadan, büyük ve karmaşık bir hastane yapısına kadar.
PRATİKİZ Mimarlık; apartman, site, villa, alışveriş merkezi, otel, okul, dini yapı, rekreasyon merkezi, iç mekan tasarım, restorasyon gibi geniş bir yelpazeye yayılan projelerin her biri özel ve benzersizdir. Çünkü her işverenimiz özeldir.
Her bir işverenimizin istek ve ihtiyaçlarını yapılarına yansıtmaya çalışıyoruz.
Burada onların hikayesini paylaşıyoruz.​​​​​​​
Back to Top